.

.

Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 ядра 12F SC UPC 1.5 m един режим SC / UPC оптичен косичка

Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 ядра 12F SC UPC 1.5 m един режим SC / UPC оптичен косичка

BGN 63.81
Продукти
Налично


Безплатна доставка на 2 бр. / лот 12 ядра 12 F SC UPC 1.5 м Одномодовая оптична косичка SC/UPC Приложения : 1 оптична комуникационна система 2 оптична мрежа за достъп 3 оптико-optic дата-връзка 4 оптико-optic CATV 5 локална мрежа (LAN) 6 оборудване технически параметри : 1 Минимален радиус на огъване : 3,8 см 2 работна температура : - 40 ~ 85 °C 3 свързващи материали : керамични штекерный жило 4 мин честотна лента : 200 Mhz. Км / 850 Нм, 500 Mhz. Км / 1300 Нм 5 презареждане с вилица : 6 мин загуба на размисъл : 20 db 7 Макс возвратная загуба на : - 50 db спецификация :

Свойства

търговска марка:
AUA
Номер На Модела:
12core SC/APC
Режим влакна:
Однорежимный 9/125um
диаметър на кабела:
0,9 мм
Дължина на кабела:
1,5 м
Тип На Фибри:
G652D
кабелна обвивка:
PVC
съединител:
SC/UPC

Най-добри оферти в категория